piątek, 27 maja 2011

Mini zestawy małej księżniczki.

Z myślą o naszych milusińskich przygotowaliśmy kilka mini zestawów małej księżniczki. Zestawy idealnie nadają się do stworzenia pierwszej bransoletki lub koralików dla Twojego dziecka.


Zestawy dostępne są w naszym sklepie internetowym.

środa, 25 maja 2011

Dzień Matki już jutro.

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych ukochanych Mam. Jeżeli nie macie jeszcze dla nich prezentu to zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego na Al.Niepodległości 76/78. Na pewno znajdziecie tu podarek, który sprawi, że pojawi się uśmiech na twarzy Waszej Mamy.Zapraszamy na zakupy.

poniedziałek, 23 maja 2011

Prezenty na Dzień Matki w sklepie na Al.Niepodległości 76/78.

Nie macie pomysłu na prezent dla Swojej ukochanej Mamy? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie na Al.Niepodległości 76/78, gdzie na pewno znajdziecie coś pięknego i niepowtarzalnego.


Wszystkie te wspaniałe rzeczy wykonane są z filcu przez mieszkańców Nepalu. Oprócz nich proponujemy również ręcznie wykonane z naturalnego papieru notesy, albumy i ramki na zdjęcia.Zapraszamy do sklepu.

środa, 18 maja 2011

Merynos na wiosnę ;o)

Dla wszystkich zaglądajcych na naszego bloga mamy super promocję - wełna czesankowa z merynosów australijskich w nowej cenie 2,90 zł za 10 gram :) - stara cena to 3,90 zł.. Oferta dotyczy zakupów w naszym sklepie internetowym (www.krainafilcu.pl).Wystarczy w komentarzu do zamówienia wpisać "2,90 zł" i przy wpłacie na konto odliczyć po 1 zł. za każde zamówione 10 g merynosa.Promocja trwa tylko do końca maja.

wtorek, 17 maja 2011

Broszka z filcu - stokrotka (filcowanie przy użyciu szablonów).

Dla wszystkich miłośników filcowania mamy miłą niespodziankę. Pokażemy Wam jak krok po kroku wykonać piękną broszkę z filcu. Broszkę wykonamy techniką filcowania na sucho - za pomocą:pióra na trzy igły,


z użyciem maty,


i foremki do filcowania


oraz wełny czesankowej.

Układamy naszą foremkę na szczotce. Następnie w foremce w miejscach o odpowiednich kształtach umieszczamy wełnę i przy pomocy pióra na trzy igły zaczynamy filcować. Musimy wykonać po kolei pojedyncze elementy stokrotki - płatki i listki, żeby później połączyć je ze sobą .


Gdy mamy gotowe wszystkie elementy zaczynamy je łączyć (również metodą filcowania).

Odrobina cierpliwości i gotowe.


poniedziałek, 16 maja 2011

Rozstrzygnięcie konkursu na facebooku.

W piątek rozstrzygneliśmy nasz konkurs na facebooku. Filcowe kolczyki wygrała Pani Monika. Serdecznie gratulujemy. Już wkrótce ogłosimy nowy konkurs. Obserwujcie nas na facebooku.


czwartek, 12 maja 2011

Limonka (wełna czesankowa hiszpańska) - znów dostępna.

Dla miłośników filcowania mamy dobre wieści. Po wielu telefonach od Was i długich negocjacjach z dostawcą - udało się. W naszej ofercie po raz kolejny pojawił się jeden z ciekawszych kolorów z wełny czesankowej hiszpańskiej - LIMONKA.Kolor dostępny jest w naszym sklepie internetowym, a już wkrótce w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie na ul.Filtrowej 83/69 i Al.Niepodległości 76/78 i sklepie internetowym . Zapraszamy na zakupy.

środa, 11 maja 2011

Warsztaty u Agaty - filcowanie na sucho14.05.2011.

Już w najbliższą sobotę będziecie mogli wziąć udział w warsztatch z filcowania na sucho. Odbędą się one w sobotę w godzinach od 10.00 do 14.00 na ulicy Rogalińskiej 1/20 w Warszawie. Będziemy filcować przy użyciu specjalnych igieł, wełny z merynosów australijskich i szablonów. Stworzymy trójwymiarową broszkę - kwiat. Koszt warsztatów wyniesie 90 zł.Pełną ofertę warsztaów znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce "WARSZTATY".

wtorek, 10 maja 2011

Kulki filcowe 3 mm z Nepalu.

Czas na kolejne nowości. Miłośnikom tworzenia filcowej biżuterii proponujemy filcowe kulki o średnicy 3 mm w bardzo szerokiej palecie kolorów. Kulki zostały ręcznie wykonane przez mieszkańców Nepalu.

Filcowe kulki możecie kupić w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie na ul.Filtrowej 83/69 i Al.Niepodległości 76/78 i sklepie internetowym . Zapraszamy na zakupy.