piątek, 27 lutego 2015

Tydzień promocji z okazji dnia kobiet - tylko w Krainie Filcu.


Już w najbliższy poniedziałek ( 2 marca ) rozpoczynamy tydzień promocji z okazji dnia kobiet.

Każdego dnia od poniedziałku do piątku będziecie mogli skorzystać z 20% zniżki na daną kategorię produktów dostępnych w naszym sklepie.

W najbliższy poniedziałek będzie to filc 4 mm. W tym dniu wszystkie arkusze filcu 4 mm będziecie mogli kupić aż 20% taniej.

Aby skorzystać z promocji musicie w danym dniu złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej www.krainafilcu.pl , a na adres: krainafilcu@wp.pl wysłać do nas maila z numerem zamówienia i hasłem "dzień kobiet". My podliczymy rabat i odeślemy dokładną informację jaką kwotę macie wpłacić za zamówienie.

A jakie będą promocję na następne dni? Tego będziecie się mogli dowiedzieć z naszego fanpage-a na facebooku i bloga. Tam codziennie wieczorem ( zaczynając od poniedziałku ) będziemy umieszczać informację na jakie produkty jest zniżka następnego dnia. Przypominamy, że adres naszego fanpage-a to: www.facebook.com/KrainaFilcu a naszego bloga: www./krainafilcu.blogspot.com/

Nie zapominamy też o wszystkich kupujących w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie na Al. Niepodległości 76/78 i ul. Filtrowej 83 domofon 69. Wszystkie promocje obowiązujące w danym dniu na stronie internetowej obowiązują również w sklepach. Wystarczy, że sprzedawcy podacie hasło: "dzień kobiet", a on automatycznie naliczy Wam 20% zniżki.


Pamiętajcie - każdego dnia będzie obowiązywała inna promocja i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie przegapcie takiej okazji !!!

Zapraszamy na zakupy.


czwartek, 19 lutego 2015

Warsztaty z filcowania na mokro - prace stworzone na warsztatach.

Dziś przedstawiamy prace naszych bardzo zdolnych kursantek stworzone na prowadzonych przez nas warsztatach.

wtorek, 17 lutego 2015

Warsztaty - Filcowanie na sucho - Bransoletka z kulek. 21.02.2015.

Wszystkich, którzy chcą mile oraz twórczo spędzić swój wolny czas poszerzając swoje umiejętności z filcowania, decoupage lub tworzenia biżuterii zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas warsztatach.

Najbliższe warsztaty już w sobotę 21 lutego:
http://krainafilcu.pl/warsztaty-filcowanie-decoupage/warsztaty-misie-z-czesanki-akrylowej-2256.html

wtorek, 10 lutego 2015

Walentynki z Krainą Filcu.

Już za chwilę Walentynki !!!

Podarujcie ukochanej osobie własnoręcznie wykonany niepowtarzalny prezent.

Tylko teraz przez najbliższe cztery dni będziecie mogli kupić filc 4 mm w kolorach czerwonym i różowym 20% taniej!!! Promocja obowiązuje na wszystkie rozmiary filcu 4 mm w podanych kolorach.

Ceny obniżone są automatycznie. Wystarczy, że wejdziecie na naszą stronę krainafilcu.pl i złożycie zamówienie lub udacie się na zakupy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie na ul. Filtrowej 83 domofon 69 lub Al. Niepodległości 76/78.

Promocja trwa do 14 lutego 2015 r. i dotyczy zakupów w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych.

środa, 4 lutego 2015

Narzuta z wełny czesankowej.

Oto kolejny przykład interesującego wykorzystania wełny czesankowej.

http://www.goodshomedesign.com/a-giant-wool-blanket/

Do stworzenia takiego "cudeńka" szczególnie polecamy wełnę czesankową hiszpańską naturalną białą

http://krainafilcu.pl/welna-czesankowa-hiszpanska-naturalna-biala-500g-1763.html