poniedziałek, 30 stycznia 2017

Konkurs "Walentynki z filcowaniem i nie tylko".

Już dziś rozpoczynamy konkurs "Walentynki z filcowaniem i nie tylko".

Czekamy na zdjęcia prac stworzonych z filcu lub wełny czesankowej związanych z tematyką walentynek.

Zdjęcia wysyłajcie do nas na maila: krainafilcu@gmail.com a my opublikujemy je na naszym facebook-owym fanepage-u (www.facebook.com/KrainaFilcu) oraz blogu ( www.krainafilcu.blogspot.com ).

Zwycięzca otrzyma przygotowaną przez nas nagrodę specjalną widoczną na zdjęciu czyli nasz "walentynkowy zestaw do filcowania na sucho". O zwycięstwie zadecydują głosy oddawane pod opublikowanymi zdjęciami - liczy się łączna liczba głosów na facebook-u (liczba like-ów i komentarzy) oraz blogu (liczba komentarzy).

Zdjęcia możecie podsyłać do nas do 9 lutego a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 10 lutego (o godz. 12.00 podliczymy głosy na poszczególne prace i ogłosimy wyniki).

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie do nas maile na adres: krainafilcu@gmail.com.

czwartek, 5 stycznia 2017

Filc 4 mm aż 50% taniej przez cały długi weekend.

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy dla Was super ofertę. Przez cały długi weekend filc 4 mm będziecie mogli kupić aż 50 % taniej.

Promocja dotyczy wszystkich rozmiarów dostępnych w naszym sklepie: 20x30, 30x40, 50x50, 50x100 i 100x100 cm.

Jeżeli chcecie uszyć torebkę, etui lub stworzyć niepowtarzalne filcowe ozdoby wejdżcie na nasz sklep internetowy www.krainafilcu.pl i złóżcie zamówienie.

Po złożeniu zamówienia wyślijcie nam maila z numerem zamówienia oraz hasłem "długi filcowy weekend" a my odeślemy Wam informację jaki jest ostateczny koszt zamówienia po uwzględnieniu 50 % zniżki.

Promocja trwa od piatku do niedzieli (06.01-2017 - 08.01.2017) i dotyczy wszystkich zamówień złożonych w tym okresie w naszym sklepie ineternetowym.

Zapraszamy na zakupy.