sobota, 27 marca 2010

Wieści ze sklepu przy Filtrowej 83 lok. 69

W krainie Filcu wiosna zaczyna się kolorem i nowościami.

Pierwsza z nich, to bajecznie kolorowe kulki filcowe - dwa rozmiary, feeria barw, dziesiątki zastosowań.Kolejna nowość to płyn przyspieszający filcowanie - coś dla niecierpliwych lub cierpiących na brak czasu.
Wystarczy zmieszać łyżeczkę specyfiku ze 100 ml. wody i gotowe!Uzupełniliśmy także ofertę mieszanki wełny merynosów australijskich i wełny owiec z terenów Niemiec. W sklepie na Filtrowej znajdziecie SZEŚĆDZIESIĄT PIĘĆ kolorów tej doskonałej do filcowania zarówno na mokro jak i na sucho wełny.I czas na jeszcze jedną nowość.Wyżej wspomniana mieszanka wełen w kolorze SUPER BIEL.


A poza tym przypominamy, że wiosna to wspaniała pora roku na sprawienie sobie nowej torby np. z takimi rączkamiUwaga! Nie zapominamy o maniakach decoupage - dla nich też szykujemy kolorowe niespodzianki. Zapraszamy.

P.S.
Na naszą stronę www wkradł się chochlik, więc przypominamy - do sklepu na Filtrowej 83 tak naprawdę łatwiej się dostać od strony ul. Akademickiej (dojazd do pl. Narutowicza, vis a vis kościoła św. Jakuba)


6 komentarzy:

fasti pisze...

kulki są obłędne :) szkoda że dopiero co uzupełniłam swoje zapasy filcowe, no ale zawsze można zamówić same kulki :) a może i nowe kolory filcu....

posrebrzany-świat-srebra pisze...

kulki naprawdę rewelacja!

Natolin pisze...

uhuhuuu ale cudeńka, to chyba jeszcze sie pojawię przed Świętami :))) a właśnie jak z otwarciem sklepu w czwartek i piątek?

Wisienka pisze...

super te kulki!!!
Po ile są?

kraina filcu pisze...

w czwartek sklepy pracują normalnie (10-18.00), w piątek- do 14tej, kulki mniejsze po 2,20 zł, większe 2,70 zł, w realu są jeszcze ładniejsze, natomiast jest ich dosyć mało- ok 200 sztuk w każdym rozmiarze

antilight pisze...

A czy bedzie mozna w przyszlosci kupic nowa welne takze przez internet?