piątek, 18 listopada 2011

Zapraszamy na targi sztuki i rękodzieła.

Po raz szósty stowarzyszenie Pracownia Twórczych Inspiracji "ArteMA" zaprasza na targi sztuki i rękodzieła.

Dla wielbicieli filcowania przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę - spotkanie z autorkami jedynej na rynku polskim książki o technikach filcowania pt.: "Magia filcowania" Ireną Biskup i Justyną Wróbel-Mikołajczyk oraz pokaz w wykonaniu autorek promowanej książki.

"Artealia" to spotkanie z twórczością artystów i twórców rękodzieła artystycznego. Na ponad dwudziestu stoiskach zaprezentujemy prace wykonane w różnych technikach plastycznych i rękodzielniczych (malarstwo, ceramika, decoupage, filcowanie, frywolitki, fusing, patchwork, techniki autorskie), po raz pierwszy stoisko z artystyczną odzieżą projektów polskich artystów.

Ciekawie zapowiada się również przygotowana przez Monikę i Alejandro Munoz wystawa fotografii pn: "Kolumbia przez pryzmat rękodzieła".

W programie:

* godz. 9.30 - pokaz slajdów o życiu i twórczości kolumbijskich artystów, komentarz Monika i Alejandro Munoz z krakowskiej Galerii Aruaco,
I część
* godz. 11.00 - spotkanie z autorkami jedynej na rynku polskim książki o technikach filcowania pt.: "Magia filcowania" Ireną Biskup i Justyną Wróbel-Mikołajczyk i pokaz filcowania w wykonaniu
autorek promowanej książki,
* godz. 12.30 - rodzinny warsztat wykonywania kwiatów "gwiazdy betlejemskiej" z krepy - prowadząca Agnieszka Majdecka,
* godz. 14.00 - pokaz slajdów o życiu i twórczości kolumbijskich artystów, komentarz Monika i Alejandro Munoz z krakowskiej Galerii Aruaco,
II część


Zapraszamy zatem w niedzielę 27 listopada br, w godz. 9.00 - 15.00, do Wieczernika Parafii pw. Narodzenia NMP, ul. Klasyków 21, na spotkanie ze sztuką i rękodziełem.

Wstęp i udział we wszystkich częściach programu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na stronie: www.artema.org.pl.
"Artealia - targi przedmiotów niebanalnych" realizowane są w ramach projektu "Żyj z pasją na Zielonej Białołęce" współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

www.artema.org.pl; tel. 604 791 585

Brak komentarzy: