piątek, 11 października 2013

Wełna czesankowa 25% taniej w sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych!!!!

Pamiętajcie, że tylko przez najbliższe 4 dni od 11.10 do 14.10 każdy rodzaj wełny dostępny w naszej ofercie będziecie mogli kupić aż o 25% taniej. Nie przegapcie okazji!!!

Promocja dotyczy motków o wadze 10 g, 30 g oraz 50 g a obejmuje każdy rodzaj wełny dostępny w naszej ofercie czyli: wełnę czesankową hiszpańską, merynosa południowoamerykańskiego, wełnę multikolor, merynosa australijskiego, czesankę akrylową oraz merynosa australijskiego 18 mic.

Jeżeli chcecie skorzystać z promocji w komentarzu do zamówienia wpiszcie "wełna 25% taniej". Następnie czekajcie na maila z dokładną informacją jaką kwotę za zamówienie macie zapłacić. A w sklepach stacjonarnych wystarczy, że przy płaceniu podacie sprzedawcy nasze hasło "wełna 25% taniej".

Promocja trwa przez najbliższe 4 dni i dotyczy zakupów w naszym sklepie internetowym sklep.krainafilcu.pl, a w piątek i poniedziałek również zakupów w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie na ul. Filtrowej 83/69 (wejście od ul. Akademickiej) oraz Al. Niepodległości 76/78.

Brak komentarzy: