środa, 22 stycznia 2014

Warsztaty Filcowanie na sucho MISIÓW z czesanki akrylowej !!!!

Jedyne takie warsztaty w Warszawie !

15.02.2014 r. godz 10:00 - 15:00
Filcowane na sucho - Miśki z czesanki akrylowej (antyalergicznej)
ul. Rogalinska 1/20 IVp.

Mamy super niespodziankę dla wszystkich miłośników filcowania na sucho !!! Już 15 lutego będziecie mieli okazję nauczyć się jak ufilcować misia z czesanki akrylowej (antyalergicznej). Na warsztatach będziemy mieli przyjemność gościć Panią Magdalenę Katę, której pasja do filcowania została dostrzeżona przez media a jej przepiękne filcowe misie zagościły w porannym programie TVN. Prowadząca podzieli się z Wami swoją wiedzą, dzięki której będziecie mogli zgłębić tajniki filcowania na sucho.

Pani Magdalena mówi o sobie……
„Oto ja - dusza artystyczna, dziennikarka i fotografka. Wszystko co w życiu robię musi mieć w sobie twórczy pierwiastek - taka moja natura. Sztuki filcowania uczę się od dwóch lat i z każdą kolejną pracą doskonalę swoją technikę, uczę się nowych form i eksperymentuję. Tworzenie postaci mikro świata daje mi wielkie szczęście i staram się, by każdy mój miś był na swój sposób "żywy". Dwa lata temu poczułam to samo, co stary Gepetto, gdy powołał do życia Pinokio. To bardzo miłe uczucie. Od tamtej chwili nie chcę się z nim rozstać. Jeśli Ty również chciałbyś je poznać - zapraszam do wspólnego tworzenia.”

Na warsztatach zapewniamy kawę/herbatę oraz słodkie co nieco. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr Tel. 22 822 58 27 lub mail: agata.krainafilcu@gmail.com, rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zaliczki w wys. 50% na konto nr 22 1140 2004 0000 3702 6715 1980. Koszt warsztatów to 130 zł.

Po warsztatach przewidziana jest profesjonalna sesja zdjęciowa wykonanych maskotek. W czasie robienia zdjęć będzie można uzyskać wskazówki jak fotografować swoje wyroby, tak by wydobyć ich całe piękno i urok.

Serdecznie zapraszamy !!!!

1 komentarz:

Joanna pisze...

szkoda, że tylko w warszawie:(