piątek, 27 lutego 2015

Tydzień promocji z okazji dnia kobiet - tylko w Krainie Filcu.


Już w najbliższy poniedziałek ( 2 marca ) rozpoczynamy tydzień promocji z okazji dnia kobiet.

Każdego dnia od poniedziałku do piątku będziecie mogli skorzystać z 20% zniżki na daną kategorię produktów dostępnych w naszym sklepie.

W najbliższy poniedziałek będzie to filc 4 mm. W tym dniu wszystkie arkusze filcu 4 mm będziecie mogli kupić aż 20% taniej.

Aby skorzystać z promocji musicie w danym dniu złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej www.krainafilcu.pl , a na adres: krainafilcu@wp.pl wysłać do nas maila z numerem zamówienia i hasłem "dzień kobiet". My podliczymy rabat i odeślemy dokładną informację jaką kwotę macie wpłacić za zamówienie.

A jakie będą promocję na następne dni? Tego będziecie się mogli dowiedzieć z naszego fanpage-a na facebooku i bloga. Tam codziennie wieczorem ( zaczynając od poniedziałku ) będziemy umieszczać informację na jakie produkty jest zniżka następnego dnia. Przypominamy, że adres naszego fanpage-a to: www.facebook.com/KrainaFilcu a naszego bloga: www./krainafilcu.blogspot.com/

Nie zapominamy też o wszystkich kupujących w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie na Al. Niepodległości 76/78 i ul. Filtrowej 83 domofon 69. Wszystkie promocje obowiązujące w danym dniu na stronie internetowej obowiązują również w sklepach. Wystarczy, że sprzedawcy podacie hasło: "dzień kobiet", a on automatycznie naliczy Wam 20% zniżki.


Pamiętajcie - każdego dnia będzie obowiązywała inna promocja i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie przegapcie takiej okazji !!!

Zapraszamy na zakupy.


Brak komentarzy: