czwartek, 28 maja 2015

"Filc jest trendy" - nowy konkurs w Krainie Filcu.

Już dziś rozpoczynamy konkurs "FILC jest trendy".

Czekamy na zdjęcia stworzonych z filcu dekoracji, przedmiotów codziennego użytku itp. wykorzystanych przez Was do upiększania otaczającej Was przestrzeni (chcemy pokazać wszystkim, że filc nadaję się naprawdę do wszystkiego zaczynając od niepowtarzalnej podstawki pod filiżanką na filcowej ściennej tapecie kończąc).

Zdjęcia wysyłajcie do nas na maila: krainafilcu@gmail.com a my opublikujemy je na naszym facebook-owym fanepage-u (www.facebook.com/KrainaFilcu) oraz blogu ( www.krainafilcu.blogspot.com ).

Jeśli prowadzicie bloga lub fanepage na facebook-u oprócz tekstu i zdjęć podeślijcie nam link tam prowadzący a my umieścimy go pod zdjęciem.

I kilka słów o nagrodach ;o) Nagrodę otrzymuje każdy kto weźmie udział w konkursie - po opublikowaniu wysłanej przez Was pracy każdemu uczestnikowi wyślemy bon upoważniający do 25% zniżki przy zakupie filcu 4 mm w naszym sklepie internetowym www.krainafilcu.pl lub naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie na Al. Niepodległości 76/78 oraz ul.Filtrowej 83 domofon 69.

A zwycięzca dostanie jeszcze jeden bon dający aż 50% zniżki na zakup filcu 4 mm (co ważne nie ma ograniczenia co do ilości zakupionego z tym bonem filcu, nie można go jednak połączyć z wcześniejszym bonem zniżkowym na 25%). O zwycięstwie zadecydują głosy oddawane pod opublikowanymi zdjęciami - liczy się łączna liczba głosów na facebook-u (liczba like-ów i komentarzy) oraz blogu (liczba komentarzy).

Zdjęcia możecie podsyłać do nas do 30 czerwca a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 1 lipca.

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie na maila krainafilcu@gmail.com.

Brak komentarzy: