piątek, 21 października 2016

Filcowanie na sucho - myszki z czesanki akrylowej.

Mamy super niespodziankę dla wszystkich miłośników filcowania na sucho !!! Już 5 listopada będziecie mieli okazję nauczyć się jak ufilcować myszkę z czesanki akrylowej (antyalergicznej). Na warsztatach będziemy mieli przyjemność gościć Panią Magdalenę Katę, której pasja do filcowania została dostrzeżona przez media a jej przepiękne filcowe misie zagościły w porannym programie TVN. Prowadząca podzieli się z Wami swoją wiedzą, dzięki której będziecie mogli zgłębić tajniki filcowania na sucho.

Na warsztatach zapewniamy kawę/herbatę oraz słodkie co nieco. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr Tel. 22 40 35 399 (pon. - pt. 9.00 - 16.00) lub mailowo: krainafilcu@gmail.com. Koszt warsztatów to 140 zł.

Po warsztatach przewidziana jest profesjonalna sesja zdjęciowa wykonanych maskotek. W czasie robienia zdjęć będzie można uzyskać wskazówki jak fotografować swoje wyroby, tak by wydobyć ich całe piękno i urok.

A jeżeli nie możecie zjawić się u nas w tym terminie to nie musicie się martwić. Identyczne warsztaty odbędą się 26 listopada i na nie również już prowadzimy zapisy.

Serdecznie zapraszamy !!!!

http://krainafilcu.pl/warsztaty

2 komentarze:

Shauni pisze...

Przepiękne myszki! ♥

Margotka pisze...

Śliczne !!!