piątek, 12 września 2014

KONKURS - stwórz własny tutorial.

Cieszy nas, że nasze proste tutoriale publikowane przez ostatnie dwa dni spotkały się z tak ciepłym przyjęciem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was KONKURS!!!

Stwórzcie własny tutorial. Tematyka - co można stworzyć z wełny czesankowej lub filcu. Podeślijcie go do nas na maila: krainafilcu@gmail.com a my opublikujemy go na naszym facebook-owym fanepage-u oraz blogu.

Wystarczy że wyślecie do nas opis plus zdjęcia. Nie przejmujcie się kwestią graficzną - tym zajmiemy się my.

Jeśli prowadzicie bloga lub fanepage na facebook-u oprócz tekstu i zdjęć podeślijcie nam link tam prowadzący a my umieścimy go pod tutorialem.

Teraz najmilsza część czyli nagrody;) Zwycięzca otrzyma bon na zakupy w naszym sklepie internetowym www.krainafilcu.pl o wartości 100,00 zł. a osoba, która zajmie drugie miejsce bon o wartości 50,00 zł.

O zwycięstwie zadecydują głosy oddawane pod tutorialami - liczy się łączna liczba głosów na facebook-u (liczba like-ów i komentarzy) oraz blogu (liczba komentarzy).

Tutoriale możecie podsyłać do nas do 13 października, ogłoszenie zwycięzców nastąpi 17 października.

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie na maila krainafilcu@gmail.com. Postaramy się pomóc. No to do dzieła i niech wygra najlepszy :)

Brak komentarzy: